https://bazareasan.com/
همه شهر ها

راهنمای سایت

راهنمای سایت

راهنمای سایت

راهنمای سایت

وبسایت بازار آسان یک پرتال جامع برای معرفی مراکز خرید، فروشگاه ها و اجناس...

وبسایت بازار آسان یک پرتال جامع برای معرفی مراکز خرید، فروشگاه ها و اجناس آنها می باشد تا کاربران با جستجوی آسان و سریع به اجناس مورد نظر دسترسی پیدا کنند و با فروشنده آن بصورت مستقیم ارتباط برقرار کنند.

یادآور می شود که وبسایت بازار آسان در فرایند خرید هیچ دخالتی ندارد اما سعی می کند با ارائه اطلاعات صحیح و به روز از فروشگاه ها و محصولات، نهایت تلاش خود را در فراهم آوردن یک تجربه خوب خرید برای کاربران به کار گیرد.

فروشگاه‍های معرفی شده همگی دارای پروانه کسب از اتحادیه صنفی مربوطه هستند و این نشان‍دهنده تایید هویت حقیقی یا حقوقی و همچنین آدرس فیزیکی و شماره تماس فروشنده است.

مراحل استفاده از سایت :

اگر به شهری سفر کرده اید و به دنبال مرکز خریدهای آن هستید، ابتدا شهر مورد نظر را انتخاب و سپس هریک از دسته بندی های مورد نظر را انتخاب و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا نتایج را به شما نمایش دهد.

اگر به دنبال فروشگاه با دسته بندی خاصی هستید، از فیلدها، دسته بندی مورد نظر را انتخاب و دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج را مشاهده کنید.

اگر به دنبال خدمت یا جنس مورد نظر هستید، کافیه عنوان آن را در باکس مربوطه نوشته و بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید تا نتایج آن نمایش داده شود.