https://bazareasan.com/
همه شهر ها

درباره ما

درباره ما

درباره ما

درباره ما

ویکی مالز یک پرتال جامع برای معرفی مراکز خرید، فروشگاه ها و اجناس آنها می باشد تا کاربران با جستجوی آسان و سریع به اجناس مورد نظر دسترسی پیدا کنند...

ویکی مالز یک پرتال جامع برای معرفی مراکز خرید، فروشگاه ها و اجناس آنها می باشد تا کاربران با جستجوی آسان و سریع به اجناس مورد نظر دسترسی پیدا کنند و با فروشنده آن بصورت مستقیم ارتباط برقرار کنند.

هر کسب و کاری زمان‍های سختی را پشت سرگذاشته است، نه به این دلیل که مشتریان مایل نبودند خرید کنند. بلکه به این دلیل که مشتریان بالقوه حتی نمی‍دانستند این چنین محصولات و خدماتی وجود دارد.&bsp;دلیل شکست بسیاری از کسب و کارها این است که نمی‍توانند مشتریان مناسب خود را پیدا و حفظ کنند و هیچ وقت مشتری کافی ندارند.

برای خیلی از افراد بازاریابی و تبلیغات کار مشکلی است و نمی‍دانند از چه طریقی این کار را انجام دهند تا بهترین نتیجه را بگیرند. در ویکی مالز مراکز خرید و فروشگاه های آنها می توانند خدمات و کالای خود را &bsp;معرفی و به نوعی برای آن بازاریابی کنند.&bsp;

اینترنت دنیای ما را بسیار تغییر داده است. امروزه بیشتر خریداران برای رفع نیازهای خود به اینترنت مراجعه می‍کنند. در سالهای دور وب‍سایت داشتن، امری نمایشی و لوکس بود اما امروزه یک ضرورت و فرصت بزرگ است.

امروزه هر فردی قبل از خرید دوست دارد که در اینترنت جستجو کند و اطلاعاتی به دست آورد. زندگی پرمشغله و سهولت خرید اینترنتی باعث شده بسیاری از افراد ترجیح دهند از پشت میز کالای خود را سفارش دهند.

یکی از مواردی که باعث جلب اعتماد مشتریان می‍شود، محتوایی است که به آنها در تصمیم‍گیری کمک کند. ویکی مالز با معرفی کامل مراکز خرید و فروشگاه ها و نمایش اطلاعات ارزشمند و قابل استناد تلاش می کند تا این دغدغه را &bsp;از مشتری رفع کند و اعتماد بیشتری بین فروشنده و خریدار حاصل نماید.